Катерина Бєжанова
Керуючий партнер АО Neofelis Law Group

Звернення Керуючого партнераВітаю Вас на нашому сайті!

Адвокатське об’єднання Неофеліс – команда досвідчених адвокатів, юристів, що забезпечують правовий захист фізичних та юридичних осіб та надає цілий комплекс юридичних послуг у сферах податкового, кримінального, земельного, авторського права, інтелектуальної власності та освітніх послуг. Ми націлені на вирішення проблем клієнтів та запобігання виникненню таких.

Останнім часом зменшується кількість фахівців в галузі кримінального права, що зумовлено її складністю та напруженістю, вимаганням витримки, ерудиції, сміливості та глибоких знань не лише КПК. Ми беремось за складні, іноді «замовні» справи, та ті, які наші колеги вважать «безперспективними». Реалії України є такими, що кримінальні провадження торкаються майже кожного – юридичні особи та ФОПи потерпають від обшуків та допитів, громадяни та іноземці все частіше фігурують у різних статусах в кримінальних провадженнях.

Податкові, земельні спори, різні питання щодо рухомого та нерухомого майна – можуть виникнути майже у кожного.

Звертаючись за допомогою до нас, Ви отримаєте докладний план дій згідно з Вашою проблемою. Ми поєднуємо професіоналізм з аргументованим розумінням економічних реалій та юридичних аспектів, що дозволяє нашим клієнтам отримати результат на найвищому рівні.

Представники бізнесу можуть розраховувати на поради щодо реєстрації бізнесу, оподаткування, допомоги в спорах з фіскальними, митними службами. Ми зможемо допомогти у відновленні ваших прав та отриманні компенсації по незаконних діях екологів, МНС, держспоживслужби тощо.

Також я особисто буду рада бачити Вас на наших тренінгах та освітніх заходах, які ми проводимо для Вас на регулярній основі в різних містах України.

Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта, тому звертаючись до нас, Ви отримаєте висококваліфікований юридичний, чесний та відвертий аналіз Вашої проблеми та шляхів її вирішення.

З повагою та сподіваннями на співпрацю,

Катерина Бєжанова

Керуючий партнер АО Neofelis Law Group