Neofelis

Кредитні спори

Рішення нестандартних,
складних і запущених справВеликою часткою справ по стягненню боргу є справи, що стосуються саме кредитних відносин. В сучасних умовах банки досить швидко переходять від пропозицій «покращити життя» громадян до відвертого обкрадання клієнтів. Надання кредитів за вигідними, здавалося б, умовами нерідко тягне за собою необґрунтовано нараховані відсотки, штрафи та пеню. До того ж особливістю спорів з банками є залучення до їх вирішення колекторських фірм, які для досягнення своєї мети часто вдаються до дієвих, але незаконних методів. 

Кредитні спори та спори пов’язані зі стягненням кредитної заборгованості, відносяться до тієї категорії справ, де суд, здебільшого, займає позицію фінансової установи, та чомусь забуває про належні та допустимі докази та принцип змагальності сторін, який полягає в необхідності доведення стороною своїх позовних вимог. Тому цивілізовані люди вирішують це питання не «гарячою головою», а звертаються до кваліфікованих фахівців, які холодним розумом та серцем можуть захистити ваші права.

АО «Неофеліс» пропонує Вам кваліфіковану допомогу у вирішені кредитних спорів та гарантує результат своєї роботи.

Основні напрями роботи АО “Неофеліс” з вирішення кредитних спорів:

 

Вирішення спорів з банками які знаходяться в процесі ліквідації (ліквідованими)

Ви дізналися, що банк в якому Ви здійснили депозит знаходиться в процесі ліквідації?

З метою управління такими банками створено Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Фонд є державною, спеціалізованого установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб. Банки, як правило, є постійними учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Основною метою діяльності Фонду є захист прав та інтересів фізичних осіб – вкладників банків. Згідно законодавства вкладники набувають право на одержання гарантованої суми відшкодування за вкладами за рахунок коштів Фонду в грошовій одиниці України з дня настання недоступності вкладів.

Проте як правило, Фонд не дотримується законодавства і не керується інтересами вкладників під час вирішення питання повернення заборгованості ліквідованих банків. У зв’язку з цим споживачам банківських послуг вкрай складно повернути внесені ними до банку грошові кошти. Така категорія справ не обходиться без кваліфікованої допомоги адвокатів, інакше будь-які самостійні починання по стягненню коштів не дадуть ніяких результатів.

 

Реструктуризації боргу за кредитним договором

Реструктуризація боргу за кредитним договором — це одна з форм реорганізації умов боргу, під час якої боржники і кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей за основною сумою кредиту і за відсотками, термін яких повинен наступити в певний період часу, а також про новий графік таких платежів.

Для реструктуризації кредитного боргу необхідно звернутися із заявою до кредитора, в якого було взято кредит. У даній заяві необхідно вказати обставини, які спричинили негативне фінансове становище та подати відповідні підтверджуючі документи.

Процедура фінансової реструктуризації проводиться без звернення до суду шляхом переговорів між боржником, його пов’язаними особами та залученими кредиторами щодо реструктуризації грошових зобов’язань перед такими кредиторами.

Самостійне ініціювання процедури реструктуризації та її подальше самостійне здійснення, як правило, затягується на тривалий час і не обходиться без помилок, які можуть потягти за собою недосягнення будь-яких домовленостей з кредитором. Задля уникнення такої ситуації та максимального убезпечення власного фінансового становища не варто нехтувати допомогою кваліфікованих адвокатів, отримати яку Ви зможете в Адвокатському об’єднанні «Неофеліс Ло Груп».

 

Захист прав в іпотечних спорах

Широке поширення отримало іпотечне кредитування, як спосіб придбання житла. Зрозуміло, у іпотеки є величезне число плюсів. Як мінімум, це можливість придбати житло зараз, а не коли-небудь.

В той же час іпотека має і свої негативні сторони, наприклад, необхідність нести щорічні витрати по страхуванню предмета поруки, а також обмеження, пов’язані з можливістю розпорядження закладеним майном.

Адвокати «Неофеліс Ло Груп» представляють інтереси громадян в судових розглядах щодо нерухомого майна, на яке банк виділяв кошти і надають наступні послуги як в комплексі, так і окремо:

захист прав власності позичальника кредитних коштів

проведення юридичної оцінки іпотечного договору

зміна умов договору іпотеки в процесі переговорів з банком

скасування або перегляд рішення суду, яким втрачено право власності позичальника на нерухоме майно

перегляд рішення суду з прав власності на нерухомість у зв’язку з нововиявленими обставинами

скасування результатів прилюдних торгів з реалізації предмета іпотечного договору

скасування або призупинення виконавчого провадження, що стосується процесів реалізації предмета договору іпотеки

скасування заниженої оцінки майна за умовами іпотечного договору

виведення частини закладеного майна з іпотеки.

Самостійні спроби вирішення подібних питань з метою заощадити на послугах адвоката можуть коштувати позичальникам нерухомого майна, за яке віддали вже чималу суму грошей. Кожний раз варто пам’ятати, що банківські організації мають штат висококласних юристів, основним завданням яких є отримання грошових коштів з боржників через судовий розгляд. Тому, не маючи підтримки, шанси на успіх у такого відповідача значно скорочуються.

 

Оскарження незаконних умов договорів позики, кредиту, іпотеки

Як правило, визнання умов договорів позики, кредиту, іпотеки пов’язується з відсутністю в тексті останніх істотних умов. Для прикладу, в договорі іпотеки це може бути відсутність опису предмета іпотеки, достатнього для його ідентифікації, і його реєстраційні дані. Також це може бути недотримання загальних вимог, що ставляться до змісту та форми договору.

Якого-небудь універсального дієвого рецепту успішного розгляду подібної справи в суді немає і кожен конкретний випадок потребує окремого підходу та вирішення, що не може мати успішного результату без наявності практичного досвіду по вирішенню даної категорії справ. Спеціалізуючись на вирішенні даної категорії справ та маючи успішний досвід представництва клієнтів за даним напрямом надання послуг, ми з впевненістю можемо запропонувати Вам у вирішенні даної категорії справ звертатися саме до Адвокатського об’єднання «Неофеліс».

__________________________________

Адвокати АО “Неофеліс Ло Груп” не лише представляють інтереси в суді, а й супроводжують виконання судового рішення. 

 

Ключові контакти

Замовити консультацію