Фурманов Євген Вікторович

Адвокат, профіль: кримінальні провадження та справи про вчинення адміністративних правопорушень, а також цивільні справи в сфері біомедецини (генетичні дослідження, лікарська таємниця і захист медичних даних, трансплантація людських органів та тканин тощо).

Дата народження: 30 вересня 1991 року.

Великий досвід роботи у кримінальних провадженнях за фактами вчинення корупційних злочинів, злочинів у бюджетній сфері, злочинів з ознаками організованої злочинності, проти основ національної безпеки України, проти життя та здоров’я особи, проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти трудових прав і свобод людини і громадянина, проти власності, проти довкілля, проти громадської безпеки, проти безпеки виробництва, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, проти громадського порядку та моральності, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, у сфері забезпечення призову та мобілізації, проти авторитету органів державної влади, у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, а також проти правосуддя.
Також великий досвід роботи в сфері фіксації та проведення негласних слідчих (розшукових) дій, під час яких обмежуються конституційні права громадян.

В цивільних справах спеціалізується на майнових спорах, відшкодуванні моральної шкоди.

Досвід роботи:
10.07.2013-20.06.2014 – стажист на посаді прокурора прокуратури Балаклійського району Харківської області;
20.06.2014-15.12.2015 – прокурор прокуратури Балаклійського району Харківської області;
15.12.2015-06.04.2020 – прокурор Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області;
23.07.2020-31.08.2020 – адвокат в адвокатському бюро «Адвокатська контора братів Веприцьких»;

– 01.09.2020 – адвокат Адвокатського об’єднання “Неофеліс Ло Груп”.

Неодноразово заохочувався за високий професіоналізм та компетентність, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, зміцнення законності та правопорядку, ініціативу та оперативність у роботі.

У 2015 та 2018 роках підвищував кваліфікацію з питань процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення в суді.

Освіта: закінчив у 2013 році Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за фахом «Правознавство», освітній ступінь – магістр, спеціальність – юрист. Навчальна програма охоплювала всі юридичні дисципліни.