Neofelis

Сімейні спори

Рішення складних і запущених справПрожити все життя разом в багатстві та бідності – звучить як утопія. В сучасному світі все набагато складніше. Відповідно до статистики, близько 40 % шлюбів розпадаються в перші три роки після укладення. Саме тому, людям часто потрібна допомога у врегулюванні сімейних спорів, в тому числі:

Розірвання шлюбу (розлучення), а також визнання його недійсним – спільні діти, наявність спільного майна, а також ініціативність одного із подружжя – найпоширеніші причини, які ускладнюють процес розлучення. В таких випадках дуже важливо заручитися підтримкою досвідчених юристів. Ми допоможемо Вам підготувати всі необхідні документи і доказову базу, а також розкажуть Вам про Ваш права.

Українським законодавством також передбачено ряд випадків при яких шлюб вважається недійсним, а іноді навіть неукладеним. Юристи «Неофеліс Ло Груп» готові проконсультувати Вас по кожному із цих випадків, а також допомогти доказати недійсність укладеного шлюбу.

Визначення частини у спільному майні подружжя: не все майно, набуте в шлюбі, вважається спільним. В Сімейному кодексі чітко прописані види майна, яке підлягає поділу, а яке ні. Ми допоможемо розібратися що конкретно із «сімейного майна» буде належати Вам, а що прийдеться ділити із своїм подружжям

Поділ спільно набутого майна і в судовому, і в добровільному порядку: як говориться «Із сторони видніше». З нашої законної сторони ми допоможемо Вам справедливо розділити спільно нажите майно у відповідності з діючим законодавством.

Позови по отриманню дозволу на виїзд за кордон дітей в судовому порядку – відсутність дозволу на виїзд за кордон дитини = заборона на виїзд одному з батьків. Не дозволяйте колишньому чоловіку (дружині) зіпсувати Вам життя. Ми допоможемо Вам виграти судовий процес та отримати дозвіл на виїзд дитини за кордон.

Захист прав дітей: порушення прав дитини – гостра проблема громадськості. Адже, на відміну від дорослих, діти не можуть за себе постояти. В цьому випадку за них має постояти закон. Юристи «Неофеліс Ло Груп» допоможуть відстояти права дитини, а також розкажуть як діяти в ситуації, коли права Вашої дитини порушують.

Стягнення аліментів на дітей, батьків і подружжя: в Сімейному кодексі чітко прописано обов’язки по утриманню дітей, батьків, а також подружжя, якщо таким потрібна матеріальна допомога. Більшість людей, нажаль, всіляко намагаються відсторонитися від цих обов’язків. В таких випадках потрібно звертатися до юристів, щоб вони допомогли захистити Ваші права.

Позбавлення батьківських прав і визначення місця проживання дитини: якщо батьки порушують права дитини – вони мають бути позбавлені батьківських прав. Відстояти права дитини можна тільки в судовому порядку, при наявності відповідної доказової бази. Наші юристи допоможуть Вам доказати порушення прав дитини, а також розкажуть що вважається порушенням прав.

Участь у вирішенні спорів, які пов’язані з утриманням, а також вихованням спільно нажитих дітей: часто при розлученні у батьків виникають спори стосовно того, з ким залишиться дитина, і хто буде її утримувати. Вирішити ці спори без грамотної юридичної консультації буде дуже складно.

Ключові контакти

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Неофеліс Ло Груп»
+38(050)-471-77-71

Замовити консультацію